מיקור חוץ

‘אנ אס (איי אל) מערכות בע”מ’ מספקת שירותי מחשוב לעסקים בשירות מיקור חוץ, ומאפשרת להם ליהנות משירות גמיש וחסכוני. שירותי מיקור חוץ הם תצורת עבודה מודרנית הכוללת הוצאת חלק מפעילות הארגון לידיים מקצועיות, וכך ניתן להתמקד בפעילות הליבה של הארגון מבלי ‘לבזבז’ משאבים רבים על ניהול פעילות שניתן לנהל בצורה מהימנה דרך גורם חיצוני.

היתרונות של שירותי מיקור חוץ

שירותי מיקור חוץ מעניקים לארגונים את הזמן והיכולת להשקיע בפעילות המרכזית, לפתח, לגדול, לשווק ולבצע פעילויות נוספות מבלי להתעסק עם מערכות המחשוב וניהולן. כמו כן, מדובר על חיסכון כספי משמעותי, שהרי שירותי מיקור חוץ הם מודולריים ומותאמים לצורכי הארגון, כדוגמת בנק שעות, חצי משרה, עובד קבוע/זמני וכו’. בדרך זו ארגונים אינם זקוקים להעסיק עובד ולשלם את כל ההוצאות הנלוות להעסקתו – פשוט בוחרים את המודל הרצוי, ומקבלים שירות מקצועי מצוות מומחים.

צוות המשתלב כחלק אינטגרלי מהארגון

צוות ‘אנ אס (איי אל) מערכות בע”מ’ מונה אנשי IT מקצועיים, יצירתיים ובעלי ניסיון רב, המשתלבים בסביבת העבודה של הלקוח והופכים לחלק אינטגראלי ממנו. העבודה נעשית בשקיפות מלאה, תוך מתן דו”ח מלא על ביצוע העבודות הנדרשות.

השירותים הניתנים במסגרת שירותי מיקור חוץ:

  • שירותי מחשוב –מתן פתרונות לכלל מערכות המחשוב בארגון כמו לשרתים בענן, לחומרה, תוכנה, תשתיות ועוד.
  • מתן שירותי תמיכה ותחזוקה – שירותי מיקור חוץ כוללים טיפול בכל סוגי התקלות, תחזוקה, שדרוגי תוכנה, התקנות תוכנה ועוד.
  • שירותי מומחה – שילוב בעלי מקצוע נוספים על פי דרישה ובהתאם לאופי הפרויקט כמו מנהלי רשתות, מומחי תקשורת, אבטחת מידע, אחסון וגיבוי ועוד.
  • חבילות גמישות לבחירה – על בסיס שעתי, שבועי, חודשי – קבוע או זמני. כמו כן, ניתן לקבל תגבור לאנשי מחשוב קיימים בהיעדרותם או בפרויקטים גדולים.

למידע נוסף ופרטים על שירותי מיקור חוץ, התקשרו אלינו עוד היום 077-2001280