שירותי ענן

‘אן סי מערכות’ מובילה במתן פתרונות ענן לארגונים בכל סדר גודל ומספקת מגוון שירותים הנחוצים לתפקוד שוטף של כל ארגון. שירותי ענן הם דור העתיד של מערכות המחשוב ומספקים לארגונים מנעד אפשרויות בלתי נגמרות, ללא התלות במחשבים ובשרתים פיזיים. למעשה, כלל המערכות והתוכנות נמצאות בענן ומאפשרות לקבל גישה מהירה ‘בלחיצת כפתור’.

צוות אן סי מערכות מעניק ייעוץ וליווי שוטף לארגונים שרוצים להכניס לחייהם את נפלאות ה “Cloud” וליהנות מסביבת עבודה יעילה, נוחה, מאובטחת וחסכנית במשאבים. כחלק מהשירות, צוות החברה מייעץ ומסייע בבחירת הפתרון המדויק, ומציע מגוון שירותי ענן בהתאמה אישית לאופי העסק וצרכיו העכשוויים והעתידיים.

השירותים הניתנים במסגרת שירותי ענן:

הקמת שרתים בענן –  שרתים בענן מדמים שרת הנמצא בעסק, אך ללא שרת פיזי. השרת נמצא בחוות שרתים מרוחקת המציעה זמינות מקסימלית של 99.9%. בשרת ניתן לאחסן את כל המידע הקיים בארגון בצורה מאובטחת ונגישה, ולהמשיך לעבוד ללא שינוי מכל מקום רצוי.

גיבוי בענן – עם שירותי גיבוי בענן אין צורך לגבות ולשמור את המידע היקר של הארגון על גבי דיסקים, אלא הכל מגובה באופן אוטומטי בענן בסביבה מאובטחת ומוצפנת. את הגיבוי ניתן לבצע בכל זמן שתבחרו, כל שעה, כל יום וכו’.

Office 365 בענן – Microsoft היא אחת הספקיות המובילות בעולם של המוצר Office 365 המהווה פתרון מצוין לארגונים לניהול הדוא”ל בעלויות נמוכות. השירות מאפשר לגבות את כל המידע, ולעבוד עם יישומי Office בענן כגון Word , Excel , Outlook , PowerPoint.

בואו להתקדם לענן וליהנות מסביבת עבודה מתקדמת! למידע נוסף התקשרו אלינו עוד היום 077-2001280