שירותי מחשוב לעסקים

 ‘אנ אס (איי אל) מערכות בע”מ’  מתמחה במתן שירותי מחשוב לארגונים ומעניקה להם שקט נפשי. כלל פתרונות המחשוב מותאמים באופן אישי ומבוססים על טכנולוגיות מתקדמות של המותגים המובילים בעולם. מטרת צוות  ‘אנ אס (איי אל) מערכות בע”מ’  להכיר היטב את פעילות הליבה של הארגון ולייצר פתרונות יצירתיים המהווים עוגן איתן להצלחתו, כדוגמת שירותי תמיכה, ייעוץ וליווי טכנולוגי, מיקור חוץ ושירותים נוספים על פי הצורך.

מעטפת שירות מלאה למחשוב הארגון

כחלק משירותי מחשוב לעסקים, צוות  ‘אנ אס (איי אל) מערכות בע”מ’  מעניק מעטפת שירות מלאה הכוללת מנעד שירותים החיוניים להתנהלות הארגון, החל מהקמת התשתיות הנדרשות, דרך הדרכות לשימוש במערכות, וכלה בשירותי תמיכה הכוללים טיפול בתקלות שונות על ידי שליטה מרחוק, מענה טלפוני או מתן שירות באתר הלקוח. כמו כן, החברה מעניקה שירותי מומחה בעת הצורך.  

אתכם גם בתהליך שדרוג מערכות המחשוב

בנוסף לשירותים אלה, צוות החברה מעניק גם שירותי ייעוץ וליווי בתהליכי שדרוג מערכות הארגון. עולם המחשוב דינאמי ומתעדכן לעיתים קרובות, ומנגד ארגונים גדלים וזקוקים לטכנולוגיות חדשניות המתאימות לאופי פעילותם כדוגמת העברת המחשוב לענן. שדרוג המערכות דורש היכרות מעמיקה עם ליבת הארגון, ולכן צוות החברה בוחן את צרכי הארגון לפרטי פרטים ומציע פתרונות יצירתיים וחדשניים. כל זאת נעשה תוך כדי ליווי ותמיכה לאורך כל תהליך השדרוג, וכולל מתן תמיכה ושירות.

הסתכלות לטווח הארוך

לאורך כל תהליך התאמת פתרונות המחשוב, צוות החברה בונה תוכנית ארוכת טווח לשיפור תהליכי הארגון בטווח הארוך והקצר. המוניטין של החברה, לצד  תודעת השירות הגבוהה יאפשרו גם לכם לבנות תשתית איתנה שתספק לכם שקט נפשי.

לתיאום ופרטים נוספים על שירותי מחשוב לעסקים, התקשרו אלינו עוד היום 077-2001280