קישור בין סניפי/ קישוריות סניפים P2P

 ‘אנ אס (איי אל) מערכות בע”מ’  מתמחה במתן פתרונות למודל קישוריות סניפים P2P, תחום הנחשב למודל מחשוב פורץ דרך. בזכות הקשר של החברה עם כל ספקי התקשורת, ניתן להגיע לכל לקוח, בכל תשתית במחיר הטוב ביותר.

קישוריות סניפים P2P הוא מודל מוכר המונע העמסה בין שרתים, וכך מאפשר לארגונים להפיץ מידע בדרך מהירה – ללא תלות בשרתים וללא יצירת עומס. למעשה, על ידי פתרון זה, המידע המועבר אינו חולף דרך השרתים המסורתיים של העברה בין מחשב, לשרת ומהמחשב ללקוח, אלא בין המחשבים. הקישוריות הללו יכולות להיות פתרון נהדר לארגונים המעבירים קבצים ממקום למקום מבלי להסתמך על שרת.

מגוון רב של אפשרויות

דרך פתרונות קישוריות סניפים P2P ניתן להעביר מידע בדרך מהירה כמו שיחות קוליות, שיתוף משאבים, מסמכים, קבצים, שליחת הודעת בין מחשבים, שליחת קבצים להדפסה ועוד. כל זאת כמובן ללא שרת, אלא העברה בין המחשבים השונים בארגון.

ליווי מלא לאורך כל התהליך

צוות ‘אן סי מערכות’ מונה בעלי מקצוע מומחים בתחום המתאימים לארגונים קישוריות סניפים P2P בהתאמה אישית. לרשותכם מגוון ספקים ומותגים מובילים המאפשרים להגיע לרמות ביצוע גבוהות ולשפר באופן משמעותי את העומסים על השרתים הקיימים, וכך ליהנות מתקשורת יעילה יותר.

לייעוץ ופרטים נוספים על השירות, התקשרו אלינו עוד היום 077-2001280